Kene İlacı. Ecotox Alfa 1000 ml (59198)

Marka : Ecotox

Kene İlacı. Ecotox Alfa 1000 ml

Kene İlacı. Ecotox Alfa SE
Etkili Olduğu Zararlılar:
Hamamböceği, Kalorifer Böceği, Karınca, Bit, Pire, Kene, Tahtakurusu, Sinek, Sivrisinek, Çiyan, Kırkayak vb. uçan ve yürüyen haşereler üzerinde etkilidir.
ETKEN MADDESİ VE FORMÜLASYONU KENEYE KARŞI TAVSİYE EDİLENLER LİSTESİNDEDİR.
Genel Özellikleri:
Ecotox Alfa Orjinal İthal Üründür.
Ecotox Alfa Su bazlıdır. Kokusuzdur ve leke ve kalıntı bırakmayan haşere ilacıdır.
Üçlü Karışım ile SC formüllü ilaçların kalıcılığı ile EC formüllü ilaçların ani etkisi birleştirilmiştir. Böylece yeni kuşak haşere ilaçları arasında profesyonel ambalajda sunulan üçlü formüllerin ilk defa mini ambalajda sunulduğunu görmekteyiz.
Sinek Sivrisinek benzeri uçkun haşerelerle birlikte özellikle hamamböceği, kalorifer böceği, bit, pire, tahtakurusu, karınca vb yürüyen haşereler üzerinde, güçlü se formülasyonuyla ani düşürücü etkili yeni kuşak haşere ilacıdır.
Suyla seyreltilebilmesi olması sebebiyle, HALK SAĞLIĞI ilaçları kapsamında, kullanımı ve uygulaması oldukça kolay başarılı bir formüldür.
Sıkıldığı yerde ortalama tutunma süresi 4 ay olduğu için uzun vadeli kalıcılığıyla ve böcekler üzerinde ani düşürücü etkisi ile en yüksek performansı alabileceğiniz bir üründür.
50mllik minik bir konsantre şişe, yaklaşık 4-5 litre suyla seyreltilerek kullanıldığı için maliyet oldukça düşük olmaktadır.
Tüm formülleri bir arada toplayan yapısıyla genel amaçlı ve ev ve işyeri, ofis uygulamalarında ideal ürünlerdendir.
Geniş haşere spektrumu sebebiyle bir çok böcek cinsine karşı etkili olması, birkaç sorunu bir uygulamada ortadan kaldırma imkanı verir.
Ürün kullanma kılavuzunda, hangi haşere için ne miktar ve ne şekilde uygulamanız gerektiğini bulabilirsiniz.
Opsiyon:
Sinek Sivrisinek benzeri uçkun haşerelerle kapalı veya açık alanlarda mücadele için kullanılan sinek lambaları ve cızlar için tıklayınız.
Teknik Özellikler:
Ürün Bileşimi:
#37;6,5 Alphacypermethrin (saf) a/a
#37;3,5 Tetramethrin (saf) a/a
#37; 17,5 P.B.O (saf) a/a
Benzer Ürünler